tel: +48 22 252 02 02 / biuro@bona-ppetit.pl

Oferta wigilijna dla firm

Klasyczna polska Wigilia

Królowa BONA żyjąca w XVI wieku była wielką miłośniczką włoskiej kuchni, dlatego czerpiemy pełnymi garściami ze smaków, które rozpowszechniła w Polsce, a ona sama jest dla nas wielką inspiracją.

BONAppetit to restauracja na warszawskim Bemowie, gdzie włosko-polskie smaki przenikają się w wybitnie smacznych daniach. Dołącz do naszej kulinarno-historycznej przygody.

bona1
bona4

Nasza restauracja

Mamy do dyspozycji dwie sale, większą (do 45 osób) i mniejszą (do 20 osób). Sale są posiadają niezależne wejścia od strony ulicy, są otwarte na siebie jednak wykonane dekoracje między salami stwarzają możliwość odbycia kameralnych spotkań firmowych.

W zależności od wielkości wydarzenia, restauracja jest zamknięta dla gości z zewnątrz lub udostępniona jest mniejsza lub większa jej część z niezależnym wejściem do restauracji.

Warianty imprezy wigilijnej

Impreza może być klasycznym spotkaniem wigilijnym zespołu przy stole lub mieć element wspólnej zabawy integracyjnej.

Dekoracja pierników to tradycja sięgająca dziesiątek lat, a do tego to świetna zabawa dla Pań i Panów. Każdy może pobudzić w sobie artystyczną duszę. Jednocześnie gustownie zapakowane pierniki będą idealnym prezentem dla rodziny.

Kontakt: +48 22 252 02 02

bona3

Pobierz ofertę wigilijną